okná & tieniaca technika

SLUŽBY

Okná & tienenie OD A po Z

Naše služby zahŕňajú aj vybavenie vašej nehnuteľnosti oknami a tieniacou technikou. Nájdete u nás kvalitné značky s vysokou kvalitou prevedenia. Ak potrebujete okná, vchodové dvere, exteriérové žalúzie či interiérové žalúzie, ste na správnom mieste.

Okná, Žalúzie & Rolety

Markízy & pergoly

Exteriérové žalúzie

Posuvné dvere

Vchodové dvere

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY​

Kvalita na prvom mieste

Do našej ponuky si vyberáme len kvalitných dodávateľov, a preto ich nie je veľa, ale naozaj stoja za to. Naši obchodníci vám radi pomôžu pri výbere a nacenia vám produkty na mieru priamo na váš dom či byt.

Plastové alebo Hliníkové?

Každé prevedenie týchto okien má svoje špecifické výhody. Plastové okná majú určite lepšie tepelné vlastnosti, odolnosť voči poškriabaniu, menej sa rosia a samozrejme sú aj cenovo dostupnejšie. Hliníkové okná už z počutia naznačujú, že sú konštrukčne pevné a netreba ich kovanie počas roka nastavovať. Avšak, čo sa týka tepelných vlastností, sú oproti plastovým na tom o niečo horšie. Samozrejme, treba rátať s tým, že cena prevedenia je podstatne vyššia pri plastových oknách.

Plastové okná

Hliníkové okná

Premiové Kovanie siegenia titan® & winkhause®

Pre vyššie pohodlie a bezpečnosť Vášho domova sú naše okná vybavené najmodernejším kovaním na trhu- kovaním SIEGENIA TITAN. Toto kovanie zahŕňa inovačné riešenia jednotlivých mechanizmov a použitých materiálov. Je to nerezové kovanie, takže má všetky výhody tohto kvalitného kovu- štýlový moderný vzhľad a mimoriadne dlhú životnosť. Kovanie značky WinkHaus svojou úrovňou stability, bezpečnosti a funkčnosti zabezpečuje komfort pri akejkoľvek manipulácii s oknami. Rôzne varianty kovania ponúkajú všetky požadované možnosti otvárania. Už vďaka základnej výbave si zabezpečíte maximálnu bezpečnosť.

Kľučky pre okná

K oknám existuje katalóg kľučiek, kde si viete k farbe okna vybrať samotnú kľučku. V ponuke sú čierne, titánové, biele… Naši obchodníci vám s výberom radi pomôžu v našom showroome tak, aby ste si vybrali správne.

Interiérové žalúzie, rolety & SieŤky

V našej ponuke nájdete interiérové žalúzie značky Kasko, ktoré sú v rôznych prevedeniach. Nájdete u nás klasické interiérové horizontálne žalúzie, textilné roletky, textilné roletky Deň a noc, vertikálne žalúzie. Všetky tieto prevedenia si viete u nás pozrieť a vybrať si farebné prevedenie. Interiérové sieťky majú tiež viac prevedení, nájdete u nás klasické rámové okenné sieťky, dverné sieťky, rolovacie či posuvné.

Exteriérové ŽAlúzie & Ovládanie

Exteriérové žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňuje plynulo regulovať prirodzené osvetlenie, zachytáva priame slnečné žiarenie a chráni pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa či už k tieneniu moderných domov či bytov, ale aj na administratívne či komerčné budovy.

ovládanie Tlačidlami

OVládanie pomocou somfy®

Markízy & Pergoly

Pergoly sú ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú vytvoriť pohodlné prostredie na terase alebo na záhrade. Na výber sú klasické pevné pergoly, naklápacie či sklenené. Klasické pevné pergoly majú pevnú strechu a hliníkovú konštrukciu. Strecha sa vyrába buď sklenená alebo z polykarbonátových panelov. Naklápacie pergoly majú hliníkovú konštrukciu a poskytujú inteligentnú ochranu proti slnečnému žiareniu. Strecha je vybavená lamelami s možnosťou naklápania, vďaka čomu je umožnené prúdenie vzduchu cez pergolu.

Ručné ovládanie

OVládanie pomocou somfy®

Posuvné dvere - HS Portál

Predstavujú luxusnejší variant posuvných dverí, plne zodpovedajú moderným trendom
a požiadavkám na čo najväčšie presklenenie plochy. Zároveň umožňujú bezbariérový prechod na
terasu. Jednoducho tak efektne dôjde k prepojeniu interiéru a záhrady. Existuje plastový alebo
hliníkový portál.

Vchodové dvere

Vchodové dvere značky Porta Kwarc alebo Porta Extrem sa montujú na protipožiarnu penu, a teda
nezalievame ich betónom. Obložky delíme na drevené, polobložku alebo regulovateľnú celobložku.
Tieto dvere spĺňajú aj bezpečnostnú normu RC2 aj RC3,  teda aj protipožiarnu normu IE30. Dvere
robíme v klasickej slovenskej norme s výškou 202 cm.

0 +
Dokončených zákazok
0 +
Dokončených developerských projektov
0
Členný tím
0
Rokov na trhu