Špeciálna ponuka pre klientov Oskara Hantáka

KuchynskÁ linkA od 2500€ s dph

Pod Jednou Strechou

Nachystali sme si pre vás špeciálnu ponuku šitú na projekt Vášho domu od pána Oskara Hantáka. Váš dom sme rozdelili do miestností a nacenili sme nábytok, kúpeľňu, podlahy, dvere & obložky ale aj sedačku – jednoducho všetko čo budete potrebovať k tomu aby ste sa mohli spokojne nasťahovať. Je už na či využijete celú našu ponuku alebo si vyberiete len nejakú časť. Realizáciu interiéru si manažujeme a zastrešujeme celú sami z čoho pre Vás plynie množstvo výhod.

Denná časť - Nábytok na mieru

Kuchyňa

Kombinácia bielej a dubovej farby je v súčasnosti veľmi populárnym trendom.

Biela farba prinesie do vášho interiéru pocit svetlosti a čistoty. Dubové prvky pridávajú do kuchyne teplý a prírodný dotyk.

Cena kuchyne 7836€ s DPH
Cena spotrbičov 2687€ s DPH

Práca v cene

DENNÁ ČASŤ - NÁBYTOK NA MIERU

Obývačka

Obývacia stena v dubovej farbe spolu s bielou skrinkou vytvára ohromujúci kontrast. Táto kombinácia pridáva do priestoru prírodný a elegantný nádych.

Cena 775€ s DPH

Práca v cene

DENNÁ ČASŤ - NÁBYTOK NA MIERU

Kúpeľňa

Kúpeľňa v kombinácii dubovej a bielej farby vytvára pôsobivý a vkusný priestor. Táto kombinácia farieb vytvára relaxačné prostredie s dotykom prírody pre vašu kúpeľňu.

Cena 7046€ s DPH
Vrátane všetkého vybavenia

Práca v cene

DENNÁ ČASŤ - NÁBYTOK NA MIERU

JedÁleň

V jedálni vytvára čierna farba stola a stoličiek výrazný a elegantný kontrast v kombinácii s bielou a dubovou farbou zvyšného interiéru.

Cena 1143€ s DPH

Práca v cene

DENNÁ ČASŤ - NÁBYTOK NA MIERU

PREDSIEŇ

Predsieň je premyslene navrhnutá so zreteľom na funkčnosť a štýl. Veľká skriňa v tejto predsieni poskytuje dostatok úložného priestoru pre odkladanie kabátov, bund a ďalších vecí. Okrem toho je v predsieni aj miesto na sedenie, kde môžete pohodlne obuť topánky alebo si odložiť tašku.

Cena 2685€ s DPH

Práca v cene

Nočná ČASŤ - NÁBYTOK NA MIERU

Spálňa

Spálňa je navrhnutá s dôrazom na pohodlie a eleganciu. Posteľ je centrálnym prvkom miestnosti, s útulným a pohodlným dizajnom, ktorý vám poskytuje relaxačné prostredie pre dobrý spánok.

Vstavaná skriňa na oblečenie vám poskytuje dostatok úložného priestoru pre vašu šatníkovú kolekciu, zatiaľ čo jej diskrétny dizajn prispieva k čistému a harmonickému vzhľadu spálne.

Cena 2502€ s DPH

Práca v cene

Nočná ČASŤ - NÁBYTOK NA MIERU

Detská izba 1

Táto moderná detská izba v kombinácii béžovej, modrej a šedej farby vytvára priestor, kde sa vaše dieťa môže cítiť pohodlne, inšpirované a slobodné prejavovať svoju kreativitu.

Cena 4779€ s DPH

Práca v cene

Nočná ČASŤ - NÁBYTOK NA MIERU

Detská izba 2

Druhá detská izba je tiež navrhnutá v podobnej farebnej kombinácii, s jemným odtieňom béžovej, osviežujúcej modrej a modernej šedej farby. Táto kombinácia farieb vytvára príjemnú a súladnú atmosféru v miestnosti.

Cena 3851€ s DPH

Práca v cene

CElý Dom

Podlahy & Doplnky

Quick-Step laminátové podlahy sú známe svojou odolnosťou voči poškriabaniu, opotrebovaniu a vodotesnosti. Sú ideálne pre každodenné použitie a vynikajúcou voľbou pre domácnosti. Laminátové podlahy Quick-Step sú tiež známe svojim realistickým vzhľadom, ktoré pridávajú priestoru prírodný a elegantný dotyk.

Cena 2322€ s DPH
Vrátane všetkých doplnkov

Práca v cene

CElý Dom

DVERE & OBLOŽKY

Jednoduché bielé dvere sú klasickým a elegantným prvkom, ktorý sa hodí do rôznych interiérov. Ich čistý a neutrálny vzhľad umožňuje jednoduchú kombináciu s rôznymi štýlmi a farbami.

Cena 1428€ s DPH

Práca v cene

Obývačka

SEDAČKA

Sedačka od dánskeho výrobcu LINDEN je kombináciou nadčasového dizajnu a kvality. Je vyrobená z vybraných materiálov a s dôrazom na detaily, aby poskytovala pohodlné a elegantné sedenie.

Cena 1075€ s DPH

Doprava v cene

Dánsky výrobca

GAléria

0 +
Dokončených zákazok
0 +
Dokončených developerských projektov
0
Členný tím
0
Rokov na trhu