Kolekcia Simply | Nario

Kolekcia Simply

V kolekcii Simply nemusíte hľadať kompromisy medzi kvalitou a cenou. Pozrite si náš katalóg a presvedčte sa, že môžete mať oboje. Štýlové a variabilné riešenia priestoru prinášajú komfortné používanie kuchyne aj za skutočne výhodnú cenu. 

V tejto kolekcii nájdete kuchynské linky v materiálovom prevedení DTD dosiek, zásteny a pracovných dosiek. Na výber máte hneď z niekoľkých farebných možností drevodekorov, či farieb od výrobcu EGGER, KRONOSPAN či PFLEIDERER. Všetky tieto vzorky nájdete na našich predajniach kde si ich viete pozrieť a skombinovať s našimi dizajnérmi. 

2 426
Mia
Štýl tejto kuchyne je originálny a hravý Vo svojej podstate je kuchyňa jednoduchá a rýchlo čitateľná vo svojich líniách Preto vás ...
vedieť viac
2 336
Basic
Biele kuchynské linky sú moderné, elegantné a nadčasové, vďaka čomu sa hodia do každého interiéru Biele kuchyne sa nikdy ...
vedieť viac


Sídlo firmy a fakturačné údaje:

NaRi s.r.o.
020 52 Záriečie 62

IČO: 50 553 224

Poštová adresa ŽILINA :

Nario s.r.o.
Poštová 1 (vstup z átria)
010 08 Žilina

Poštová adresa Púchov:

Nario s.r.o.
Dvory 1951  
020 01 Púchov

Vážený zákazník. Táto internetová stránka používa na poskytovanie svojich služieb, zlepšenie užívateľského prostredia a analýzu návštevnosti súbory cookies. Niektoré informácie o používaní tejto stránky sú zdieľané aj so spoločnosťou Google alebo Facebook. Používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem