O nás | Nario

O nás

Sme mladá, moderná a flexibilná obchodno-výrobná spoločnosť. Našou jedinou starosťou je vysoký dôraz na kvalitu ponúkaných výrobkov a maximálna spokojnosť zákazníka.

Sme mladá moderná výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje zariaďovaním interiérov na kľúč. Všetok náš čas, energiu a peniaze sme smerovali do inovatívnych technológii a softvéru, čo nás doviedlo k zvýšeniu našej výrobnej kapacity.

Spoločnosť sa za dobu pôsobenia vyprofilovala na kvalitného a flexibilného partnera v oblasti stolárskej a nábytkárskej výroby pre širokú klientelu zákazníkov. Našim hlavným cieľom je spokojný zákazník a preto dbáme na kvalitu výrobného procesu od návrhu interiéru od našich dizajnérov po zameranie priestoru až do samotnej montáže nábytku.

Pripravíme vám nie len návrh vášho bytu alebo domu, ale vieme sa popasovať aj s priestormi ako sú kancelárie či predajne. V našich štúdiách si vyberiete materiály na výrobu vášho nábytku na mieru, kvalitné podlahy, interiérové dvere, tieniacu techniku či okná. Postaráme sa o vás tak, aby bolo všetko pre vás ušité na mieru a odišli ste s kompletným riešením celého vášho interiéru.

Našou jedinou starosťou je spokojný zákazník.Sídlo firmy a fakturačné údaje:

NaRi s.r.o.
020 52 Záriečie 62

IČO: 50 553 224

Poštová adresa ŽILINA :

Nario s.r.o.
Poštová 1 (vstup z átria)
010 08 Žilina

Poštová adresa Púchov:

Nario s.r.o.
Dvory 1951  
020 01 Púchov

Vážený zákazník. Táto internetová stránka používa na poskytovanie svojich služieb, zlepšenie užívateľského prostredia a analýzu návštevnosti súbory cookies. Niektoré informácie o používaní tejto stránky sú zdieľané aj so spoločnosťou Google alebo Facebook. Používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem