Ako nakupovať | Nario

Ako nakupovať

Dizajnová elegancia a nápad – trend súčasného bývania sa skrýva v jednoduchosti
Moderné, elegantné, minimalistické. Interiérový dizajn v roku 2021 „upratuje“, skrýva a zjednodušuje, no zároveň pozýva do moderného luxusu. Dôraz kladie na slobodný životný priestor, ktorý ide ruka v ruke s maximálnym využitím úložných plôch s nápadom. Trend súčasného bývania sa nesie v duchu čistých línií, praktickej funkčnosti a jednoduchej elegancie.
V súčasnej dobe trávime doma čoraz viac času - preto sa aj v interiérovom dizajne usilujeme mieriť na minimalistický štýl a presvetlené otvorené priestory s premysleným výberom nábytku. Vyberáme si moderný nábytok s nadčasovým dizajnom z kvalitných odolných materiálov, ktorý má nielen estetickú úlohu, ale aj praktické využitie. Ako interiér doplniť moderným nábytkom s funkčným využitím? Máme pre vás niekoľko tipov.
Moderné komody a obývačkové steny s čistými líniami
Komoda na chodbe, v obývačke alebo v spálni nemusí byť iba povinnou jazdou. Tá s čistým moderným dizajnom sa stáva plnohodnotným interiérovým doplnkom, ktorý okrem praktického využitia spĺňa aj estetickú funkciu. Komody so zásuvkami a skrinkami s hydraulickým otváraním a zatváraním sú stelesnením atraktívnej funkcionality dnešnej doby. Komoda Torea s kovaním značky Blum ponúka praktické využitie v podobe skrytého úložného priestoru aj moderné dizajnové dotvorenie celej povahy interiéru.
Dôkazom elegantného súladu a jednotného dizajnu je obývačkový set Alora – kombinácia televíznej skrinky a závesných skriniek a políc pre dennú časť vášho bývania. Skrinky a zásuvky s integrovaným výsuvným systémom a tichým a mäkkým dovieraním za plnými plochami skrývajú bohatý úložný priestor. Obsah skriniek zostáva skrytý za dvierkami a celý interiér tak získava elegantný a čistý dizajn bez rušivých prvkov.
Obývacia stena môže byť aj dominantou celej miestnosti, tak ako to je aj v prípade obývacej steny Terra. Obývacia stena ako jeden kus nábytku v strohých geometrických líniách so zásuvkami, početnými skrinkami a priestorom na televízor či knihy ponúka široko využiteľný úložný priestor a zároveň je výnimočným dizajnovým kúskom v modernom prevedení.
Otvorený úložný priestor ako súčasť vašej spálne
Jedinečné kúsky nábytku, ktoré obyčajný dom alebo byt zmenia na moderný domov. Posuvné skrine či šatníkové almary sú na ústupe. Súčasné trendy otvárajú dvere novým nápadom a obľúbeným interiérovým prvkom v spálni sa stáva otvorený šatníkový priestor. Šatníková skriňa Balea s otvorenými policami a uzatvárateľnou strednou časťou sa spája s moderným dizajnom miestnosti, ponúka úložný priestor a zároveň spálňu opticky zväčšuje a prevzdušňuje. V kontraste skrytých a uzatvorených úložných priestorov na chodbe a v obývačke dávajú otvorené police v spálni v kombinácii so šatníkovou skriňou tomuto výnimočnému miestu pocit väčšej slobody.
Nábytok, ktorý sa zatvára ticho a mäkko
Nábytok so zásuvkami a skrinkami v čistom dizajne má zabudovaný integrovaný adaptívny tlmiaci systém Blumotion. So systémom tlmenia vo výklopoch, závesoch i výsuvoch sa nábytok otvára jemným stlačením a uzatvára sa mäkko a ticho, nezávisle od rýchlosti. Ticho a pokoj domova je cieľom dnešných stresujúcich dní a týmto tlmiacim systémom chránite tiež materiál, z ktorého je nábytok vyrobený a predlžujete jeho životnosť. Kovanie Blum s tlmiacim systémom je moderné, praktické a dlhodobé riešenie pre každý interiérový úložný priestor.Sídlo firmy a fakturačné údaje:

NaRi s.r.o.
020 52 Záriečie 62

IČO: 50 553 224

Poštová adresa ŽILINA :

Nario s.r.o.
Poštová 1 (vstup z átria)
010 08 Žilina

Poštová adresa Púchov:

Nario s.r.o.
Dohňany 424 (pri futbalovom ihrisku)
020 51 Dohňany

Vážený zákazník. Táto internetová stránka používa na poskytovanie svojich služieb, zlepšenie užívateľského prostredia a analýzu návštevnosti súbory cookies. Niektoré informácie o používaní tejto stránky sú zdieľané aj so spoločnosťou Google alebo Facebook. Používaním tejto internetovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem